View unanswered posts | View active topics It is currently 2024.05.18. 22:23



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Béta csevej 
Author Message
Guild tag

Joined: 2011.02.17. 18:11
Posts: 21
Post Re: Béta csevej
Dragonknight wrote:
Üdv Mindenkinek

Kipróbálom ezt is úgyhogy elő van rendelve a digital download CE (Feltéve ha nem lesz belőle BAN mert USD-ben fizettem :D)

Kis laza casual játékot várok túl öreg vagyok már a HC élethez (42 év 2 gimnazista fiúval terhelve) :roll:



Na akkor nem én vagyok a legkorosabb a klánban :), már kezdtem aggódni . Te rám vertél jó két évet , +1 poronttyal több van mint nekem :).

HC raidelést vagy PvP zést magam sem akarok , de azért engem izgatnak azok a 20 fős raidek meg a raidRiftek is. Főként mióta láttam a kis videót mind kettőröl.

_________________
Image


2011.02.21. 08:07
Profile
Guild Leader
User avatar

Joined: 2011.02.20. 11:36
Posts: 28
Post Re: Béta csevej
Hehe nem baj a porontyok számát még behozhatod :D

Ahogy egyelőre látom a public raidek és rift eventek nagyon nagy káoszba tudnak fordulni. Persze a rift bossoknak nincs esélyük mert vagyunk most annyian hogy egyszerre 2-3 raid is üti őket, így hamar le vannak gankolva. Én arra vagyok kiváncsi hogy ez hogy lesz mondjuk 2 hónap múlva mikor meg fog csappanni a népesség a mondjuk SilverWoodban vagy Gloamwoodban.
Tegnap este Gloamwoodban volt egy event ez több szempontból érdekes volt.
Először is nem volt senki aki azzal foglalkozott volna hogy bezárogassa rifteket így semmi perc alatt Gloamwood Pine wardstone elesett :D
No ez már feldühítette a népet mert akkor már tearfall run se volt és így kb az összes quest hub ki lett nullázva. Ekkor nagy kegyesen összefogtak a népek és felszabadítottuk a zónát. Ekkor jött a undead banya boss.
Ez meg buggos volt nem kicsit hanem nagyon. Kb. 20 méterrel volt a föld felett és csak a casterek meg ranged emberkék tudták elérni. mi tankok meg ott árválkodtuk alatta és vártuk hogy mi lesz.
Hát az lett hogy a papírruhások szép lassan lereszelték mi pedig semmi lootot nem kaptunk sőt még a questet se írták nekünk jóvá (achievment járt a boss leverésért). Pedig raid tagok voltunk és pl. én még lőttem is a banyát igaz nem én voltam a main dps :D

_________________
ImageImage
ImageImage


2011.02.21. 09:26
Profile
Guild Leader
User avatar

Joined: 2011.02.04. 09:49
Posts: 140
Post Re: Béta csevej
Hát, véget ért a Béta. Egyrészt sajnálom, kicsit a szívemhez nőt Jessea karaktere, másrészt már nagyon várom a 24.-én estét, hogy végre élesben elindulhassunk. Köszönöm nektek, hogy a bétát veletek tolhattam végig ( ez de szépen hangzik :) ) és találkozunk ingame 24.-én este!

_________________
Image


2011.02.21. 20:38
Profile
Guild tag

Joined: 2011.02.17. 18:11
Posts: 21
Post Re: Béta csevej
Gyogyito wrote:
.... találkozunk ingame 24.-én este!


Hosszú éjszaka lesz az , ha mennek majd rendesen a serverek (beta alapján nem lessz gond ezzel a résszel). Addigra jól ki lesz éhezve minden rajongó, köztük én is:).

_________________
Image


2011.02.22. 17:52
Profile
Guild Leader
User avatar

Joined: 2011.02.20. 11:36
Posts: 28
Post Re: Béta csevej
Preorder FAQ és download link
http://www.riftgame.com/en/headstart/index.php

_________________
ImageImage
ImageImage


2011.02.22. 22:29
Profile
Guild tag
User avatar

Joined: 2011.02.19. 07:22
Posts: 9
Location: Bp, Mo.
Post Re: Béta csevej
Törölve, nem néztem szét normálisan :D

_________________
Jobb ma egy sör, mint holnap egy túzok


2011.02.23. 10:48
Profile
Guild Officer
User avatar

Joined: 2011.02.23. 16:30
Posts: 25
Location: Pápa
Post Re: Béta csevej
Sziasztok!
Most regeltem, később (márc.4) szeretnék majd csatlakozni a bandához!
Utolsó B. héten vettem részt,a sokmindent kipróbáltam pl: Bárd - Rang/Sabo.( Most majd Mágust szeretnék indítani.)
Véleményeteket kérem egy SC-Dom-Chl. kombóról! :)

_________________
ImageImage
ImageImage


2011.02.23. 18:05
Profile
Guild Officer
User avatar

Joined: 2011.02.04. 11:07
Posts: 67
Post Re: Béta csevej
Hello,

előre is üdv:)

A buildben melyiket tervezed main soulnak?

_________________
Image
Image
"What can change the nature of a man?" - Ravel / Planescape


2011.02.24. 10:17
Profile
Guild Officer
User avatar

Joined: 2011.02.23. 16:30
Posts: 25
Location: Pápa
Post Re: Béta csevej
Stormcaller main,közepes Domi + kicsi heal-al ha belefér.

_________________
ImageImage
ImageImage


2011.02.24. 15:01
Profile
Guild Officer
User avatar

Joined: 2011.02.04. 11:07
Posts: 67
Post Re: Béta csevej
Igazság szerint csak azért mertem belekérdezni, mert a Chloromancer mellett a SC-vel ismerkedtem egy kicsit jobban, távol áll tőlem hogy megmondjam mi jó és mi nem. Mindenesetre szerintem jópofa buildet lehet kihozni belőle, SC-ben inkább a Lightning dolgokra koncentrálnék, és Chloro helyett inkább Warlock soult tenném 3.-nak (ha a self heal a lényeg), mert az alap mage heal akkor működik, ha life spelleket lődözöl. Warlocknál meg van az alap dot, ami gyógyít is

_________________
Image
Image
"What can change the nature of a man?" - Ravel / Planescape


2011.02.24. 15:21
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 64 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.